Stínící technika - ŽALUZIE Augusta

MaronStínící technika od firmy Maron

Žaluzie a rolety do oken, markýzy

Vnitřní stínění

Rolety interiérové

Interiérové roletyInteriérové rolety patří mezi velice oblíbené stínící prvky. Rolety jsou pro svou účinnost a pohodlné ovládání ideální všude tam, kde potřebujeme chránit vnitřní prostředí místnosti před nadměrným slunečním světlem a teplem, nebo před nežádoucími pohledy zvenčí. Díky elegantnímu a modernímu designu se rolety rovněž stávají estetickým doplňkem, který dotváří interiér. Nové hi-tech materiály navíc posouvají rolety do zcela nových možností, ať již v soukromém, komerčním nebo průmyslovém využití.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzieVertikální žaluzie patří mezi tradiční, oblíbené a vysoce funkční systémy zastínění. Jedná se o žaluzie, mezi jejichž hlavní přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy, možnost plynulé regulace světla natáčením lamel, tvarová přizpůsobivost a také široká nabídka barev a materiálů. Systém Decomatic se navíc vyznačuje bezkonkurenční variabilitou, takže se dokáže přizpůsobit téměř jakémukoli tvaru prosklené plochy.

Anglické panelové žaluzie

Anglické panelové žaluzieAnglické panelové žaluzie - to je zcela unikátní a brilantní stínící systém. Svým inovativním konceptem a mimořádným designem, ve spojení s ušlechtilými materiály, přináší do interiéru naprosto novou definici komfortu. Zažijte jedinečný pocit, kdy všechny plochy dávají pohled i na dotyk pocítit opravdovou kvalitu.

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzieHorizontální hliníkové žaluzie patří bezpochyby mezi nejrozšířenější druhy zastínění. Pro žaluzie mluví příznivá pořizovací cena, dlouhá životnost, snadná obsluha a regulace průchodu světla do interiéru. Nevýhodou žaluzie jsou poněkud horší tepelně-izolační vlastnosti. Lamely žaluzie vyrobené z hliníku se na slunci rozehřívají a část tepla předávají do interiéru sáláním.
Klasické horizontální žaluzie v posledních letech doplňují i žaluzie vyznačující se luxusním designem, netradičními materiály nebo možností řešit atypické tvary oken.

Japonské stěny

Japonské stěnyOrientální tradice v moderním interiéru. Je libo zastínit francouzské okno nebo předělit místnost? Nic není nemožné!
Zkuste si představit velmi funkční a zároveň originální stínící systém, který je vysoce variabilní a dokáže se přesně přizpůsobit vašim potřebám. Vaše představy by možná mohly naplnit japonské posuvné panelové stěny. Svým vzhledem nabízejí něco skutečně neotřelého a zajímavého a tvoří tak originální alternativu roletám a žaluziím.

Žaluzie Maronette

Žaluzie MaronetteToužíte se odlišit a projevit svou individualitu? Vyberte si to nejlepší z naší nabídky a dopřejte si žaluzie Maronette. Ty skvěle doplní váš interiér a pohotově si je přizpůsobíte vašim potřebám.

Zvolte si do svého interiéru originánía variabilní výrobek, který vám nabídne dostatek soukromí. Žaluzie Maronette jsou přesně tím pravým. Doplní váš interiér a zároveň vám budou skvěle sloužit dlouhá léta.

Roleta Zebra

Roleta Zebranabízí útulné řešení stínění pro domov.  Je první roletou, která plynulou regulaci světla nabízí. Kombinuje funkčnost žaluzií a estetičnost látkových rolet. Originální koncepce spočívá ve vodorovném dělení stínicí tkaniny na průhledné a neprůhledné pruhy, které se pravidelně střídají. Vzájemným překrýváním dvou vrstev tkaniny dochází k prolínání pruhů, a tím i k postupnému propouštění světla.

Římské rolety

Římské roletyNařasené záhyby římských rolet splní sen každé ženy o romantickém, ale velmi funkčním stínění.
K největším módním hitům v oblasti vnitřního stínění patří v posledních letech rozhodně římské rolety. Tyto rolety jsou velmi elegantním a vhodným řešením do domů, bytů, ale i do kaváren a restaurací, kde dodají interiéru noblesu.
Přestože se výrobek tradičně nazývá římská roleta, stínící tkanina se nenavíjí na tyč jako u běžných rolet, ale při vytahování se řasí do rovnoměrných záhybů. To poskytuje římské roletě zajímavý a neotřelý vzhled, a proto se často stává dominantním prvkem v místnosti.

Venkovní stínění

Rolety SunStop

Rolety SunStopRozhodněte se pro zastínění pomocí rolety SunStop, která je určena jako venkovní zastínění. Díky speciální tkanině a jednoduché obsluze se stane roleta SunStop nepostradatelnou součástí každého okna.
Roleta SunStop je určena pro venkovní použití, instaluje se zvenčí do okenního rámu. Jejím hlavním účelem je ochrana interiéru před tepelným slunečním zářením a ztlumení ostrého slunečního světla na optimální míru. Rozhodněte se i vy pro tento typ stínění, neprohloupíte.

Markýzy

Zatemňovací roletaVenkovní markýzy se vyrábějí v mnoha tvarech, velikostech a variantách, vždy však mají něco společného. Jejich hlavním úkolem je zajistit příjemné prostředí pro práci, zábavu nebo odpočinek. V horkém létě můžeme relaxovat v jejich příjemném stínu, při dešti naopak díky kvalitním impregnovaným látkám umožňují posezení v suchu. Kromě toho zkrášlují vzhled budov a při komerčním využití plní navíc i reklamní funkci.

Venkovní screenové rolety

Venkovní screenové roletyRolety s neuvěřitelným materiálem 3. tisíciletí. Screen zadrží nepříjemný sluneční žár a zároveň zachovává optimální průhled ven. Venkovní screenové rolety patří mezi moderní a spolehlivé stínící systémy zajišťující příjemnou teplotu v interiéru, optimální světelné podmínky pro práci i odpočinek a také výrazně šetřící prostředky na klimatizaci. Jisté je, že venkovní rolety jsou vystaveny všem vnějším vlivům a klimatickým změnám a to klade zvýšené nároky na kvalitu konstrukce i použitých materiálů.

Stínící technika MARON - více informací »