Stínící technika - ŽALUZIE Augusta

ŽALUZIE NEVAStínící technika od firmy NEVA

Venkovní žaluzie, markýzy

Dodáváme venkovní žaluzie, fasádní žaluzie, protisluneční markýzy, podomítkové kastlíky pro venkovní žaluzie. Žaluzie a markýzy dodáváme se snadným manuálním nebo elektrickým ovládáním. Zajišťujeme poradenství, montáže, servis žaluzií a markýz.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzieVenkovní žaluzie jsou nejefektivnějším prvkem exteriérové stínící techniky, protože účinně odstíní až 85% slunečního záření. Venkovní žaluzie umožňují regulaci intenzity světla v místnosti a současně zajišťují příjemné klima v interiéru i za horkých letních dní. Snadné ovládání žaluzií je zajištěno pomocí manuálního nebo elektrického ovládání. Maximálního komfortu při ovládání žaluzií lze dosáhnout použitím automatik reagujícím na slunce a vítr.
Dlouhá životnost venkovních žaluzií je zaručena díky použití vysoce kvalitních materiálů, které odolávají vlivům venkovního prostředí.
Oblast použití venkovních žaluzií je velice široká. Venkovní žaluzie lze použít jako stínící prvek jak v bytové výstavbě tak i na administrativních budovách a výrobních halách.

Markýzy

MarkýzyMarkýzy jsou prvkem protisluneční ochrany, který dokáže účinně zastínit terasy a balkony a vytvořit příznivé podmínky pro pohodlné posezení ve stínu.
Markýzy umístěné nad výkladními skříněmi chrání vystavené zboží před slunečním zářením a zákazníkům nebrání v prohlídce zboží. Současně výrazně zlepšují estetický vzhled rodinných domů, obchodů, obchodních domů i restaurací.
Markýzy lze také použít k propagačním účelům a využít je jako reklamní plochu.

ISO-KASTL - Nezateplený podomítkový kastlík pro venkovní žaluzie

ISO-KASTL - Nezateplený podomítkový kastlík pro venkovní žaluzie Systém ISO-KASTL je vysoce variabilní sendvičový podfasádní kastlík pro venkovní žaluzie, který byl vyvinut tak, aby mohl být snadno a rychle zabudován do stavby, usnadnil montáž žaluzií a zamezil vzniku tepelných mostů. Při použití podfasádního kastlíku nebude vytažená žaluzie snižovat světlost okna.

ISO-KASTL - podomítkový kastlík

ISO-KASTL - Zateplený podomítkový kastlík pro venkovní žaluzie

ISO-KASTL - Zateplený podomítkový kastlík pro venkovní žaluzie Nikdy nezapomínáme na to, že jednou z hlavních vlastností rolet je schopnost důkladně stínit. Roleta s krycí lištou je obohacena o boční lišty, které omezují pronikání světla po stranách. Pokud se navíc rozhodnete pro její kombinaci s látkou typu Blackout, Vaše zatemnění bude téměř stoprocentní. Tento výrobek je určen převážně pro plastová okna. Montáž se provádí přímo do okenního křídla. Ovládání probíhá pomocí bočního řetízku, který umožňuje zastavení rolety v libovolné výši. Profily dodáváme v barvě bílé, mahagon, sosna a zlatý dub.

Další informace:

 

Stínící technika NEVA - více informací »