Stínící technika - ŽALUZIE Augusta

PAVONStínící technika PAVON

Dodávka a montáž stínící techniky značky Pavon

Sortiment produktů

KLASIK - roleta s klasickým pružinovým mechanismem

KLASIK - roleta s klasickým pružinovým mechanismemVěci prověřené lidskou zkušeností nestárnou. Totéž platí i o klasických roletách, které se používají už řadu let. Zapomeňte ale na modely ze 70. a 80. let! Hovoříme o klasice stínicí techniky. Nové moderní samotoče, které zajišťují plynulé ovládání pohybu rolety, desítky barevných variant a moderních vzorů, ze kterých si vybere opravdu každý. Roleta neznamená jen zatemnění, roleta dnes tvoří novou součást interiéru Vašeho bytu či kanceláře.

LEONTINA - roleta s řetízkovým ovládáním

LEONTINA - roleta s řetízkovým ovládánímCesta za vyšší mírou pohodlí nás vede k novým produktům. Roleta s řetízkovým ovládáním je toho skvělým příkladem. Představuje bezesporu vysoký standard ve stínicí technice. Řetízkové ovládání Vám umožní zastavit roletu v jakékoli poloze a regulovat tak plynule míru zatemnění podle Vašich potřeb či nálady. Roleta obsahuje spodní lištu a plastové nosiče. Ovládací řetízek lze umístit podle Vašeho přání vlevo i vpravo.

FRENO - roleta s brzdou

FRENO - roleta s brzdouRoleta s brzdou v sobě slučuje tradiční výhody klasické rolety, ke kterým přidává nadstandardní uživatelský komfort. Konstrukce rolety a především složitý mechanismus uvnitř samotoče umožňuje pomalý a rovnoměrný pohyb rolety vzhůru a zároveň její pozvolné zastavení v předem definované poloze. Díky této technologii odpadá namáhání stínicí textilie, pružinového mechanismu a dalších součástí rolety a rapidně se tak zvyšuje celková životnost výrobku.

MAESTRA - roleta s krycí lištou

MAESTRA - roleta s krycí lištouNikdy nezapomínáme na to, že jednou z hlavních vlastností rolet je schopnost důkladně stínit. Roleta s krycí lištou je obohacena o boční lišty, které omezují pronikání světla po stranách. Pokud se navíc rozhodnete pro její kombinaci s látkou typu Blackout, Vaše zatemnění bude téměř stoprocentní. Tento výrobek je určen převážně pro plastová okna. Montáž se provádí přímo do okenního křídla. Ovládání probíhá pomocí bočního řetízku, který umožňuje zastavení rolety v libovolné výši. Profily dodáváme v barvě bílé, mahagon, sosna a zlatý dub.

BRUNO - 100% zatemňovací roleta

BRUNO - 100% zatemňovací roletaZatemňovací prvky s rolovací plochou jsou určeny k zastínění (zatemnění) okenních otvorů v interiéru. Instalují se převážně v místnostech se speciálním určením. Základem zatemňovací rolety je AL box s návinem pro textilii a boční lištové vedení, které v kombinaci s tkaninou Osc (případně Blackout) zajišťuje 100% zatemnění. Absolutní zatemnění je potřeba především v místnostech se speciálním zaměřením, jako jsou např. průmyslové stavby, školy, správní budovy, nemocnice, promítací sály, laboratoře, atd. Prvek tvoří textilní plocha, která se navíjí do AL skříně. Plochu zakončuje AL těžítko. Výrobek může být doplněn bočním vedením (profily nebo lanko). Navíjení se provádí kuličkovým řetízkem, klikou nebo elektromotorem.

SOLERO - síť proti hmyzu do střešních oken

SOLERO - síť proti hmyzu do střešních okenSíť proti hmyzu do střešních oken je produkt, který slouží jako ochrana interiéru proti létajícímu hmyzu. Tento typ sítě je možné použít na všechny typy střešních oken, ale i na okna svislá, klasická a balkónové dveře.

ROMA - římská roleta

ROMA - římská roletaŘímská roleta je dalším atraktivním doplňkem k oknům, jejím vytažením se vytváří efektní pravidelné sklady. Velikou výhodou této rolety je její snadná údržba. Látka římské rolety je připevněna k hliníkovému profilu pomocí suchého zipu, což umožňuje její snadné odejmutí. Látky římských rolet lze šetrně prát podle symbolů uvedených u jednotlivých materiálů. Rolety dodáváme ve dvou provedeních ovládání: řetízkem nebo šňůrkou. Pro každé provedení se používá jiný horní profil.

MAGICO - roletožaluzie

MAGICO - roletožaluzieNeustálý vývoj stínicí techniky a poptávka architektů po netradičních formách stínění přispěly ke vzniku jedné z největších zajímavostí posledních let - kombinaci žaluzie a rolety. Výrobek účelně a efektivně kombinuje vlastnosti klasické rolety horizontální žaluzie a dokáže nahradit také záclonu nebo závěs.  Pestré stínicí materiály plně vyhoví požadavkům na komfortní zastínění a obohatí interiér o další luxusní prvek. Ovládání se provádí pomocí řetízku.

ESPIRAL - pružinová roleta pro střešní okna

ESPIRAL - pružinová roleta pro střešní oknaStále silnější obliba půdních vestaveb nás přiměla vyvinout roletu, která je svou konstrukcí a stínicími vlastnostmi primárně určena pro střešní okna. Součástí rolety pro střešní okna je kovová lišta umožňující fixaci do bočních háčků. Tyto háčky umožňují zastavit roletu ve dvou základních polohách a regulovat tak intenzitu světla přicházejícího zvenčí. Jednou z nejdůležitějších vlastností tohoto výrobku je, že rovnoměrně tlumí sluneční paprsky a významnou měrou tak zabraňuje přehřívání interiérů. Roleta pro střešní okna je konstruována tak, že látka má stálý tah a nedochází tedy k jejímu prověšování. Rozměry této rolety jsou závislé na parametrech střešního okna, obecně však platí, že maximální šířka je 140 cm a výška 180 cm.

ROLSUN - celostínicí roleta pro střešní okna

ROLSUN - celostínicí roleta pro střešní oknaCelostínicí roleta pro střešní okna je špičkový produkt, který zaručuje dokonalé stínění po celém obvodu okna. Při použití materiálu Blackout navíc dosáhnete úplného zatemnění. Tento typ rolety je možno použít na většinu střešních oken. Roletu lze jednoduchým způsobem zastavit v jakkékoli poloze a zvolit nejpříjemnější možnost zatemnění nebo stínění. Díky důmyslnému pružinovému mechanismu a speciálnímu aretačnímu kolíčku nedochází k prověšování látky nebo jejímu vypadávání z bočních lišt. Montáž rolety na okno je velice snadná a zvládne ji snadno každý.

KARILA - roleta z dřevěných tkanin s kladkovým ovládáním

KARILA - roleta z dřevěných tkanin s kladkovým ovládánímRolety z dřevěných tkanin jsou velmi vkusným doplňkem interiéru. Roleta s!kladkovým ovládáním je klienty velmi oblíbená. Navíjení rolety probíhá odspodu za pomoci kladek a ovládací šňůry. Změna polohy rolety nebo zastavování jejího pohybu je prováděno obtočením šňůry kolem plastové úchytky.

AMERICA - roleta z dřevěných tkanin s ovládací brzdou

AMERICA - roleta z dřevěných tkanin s ovládací brzdouU všech svých výrobků se snažíme klást důraz na líbivost a celkové estetické působení. Americká roleta představuje symbol elegance ve stínicí technice. Materiálem pro její výrobu je dřevo v několika druzích. Roleta se stahuje tak, že dochází k jejímu elegantnímu, zcela pravidelnému řasení. Zastavování jejího pohybu se provádí za pomoci brzdy. Není bez zajímavosti, že materiál, ze kterého se rolety vyrábějí, pochází z afrického Gabunu. Toto dřevo nese název Occoume a jeho těžba je prováděna na základě nejnovějších ekologický trendů tak, aby nedošlo k poškozováno životního prostředí.

TAPIA - posuvná panelová stěna

TAPIA - posuvná panelová stěnaNetradiční druhy stínicí techniky přinášejí našim klientům neobvyklé možnosti a vysokou míru originality. Jedním z takových výrobků je posuvná stěna, jejímž základem jsou libovolně nastavitelné vertikální pásy vyrobené z látek nebo dřevěných tkanin. Posuvná stěna se zpravidla umísťuje na zeď před okno. Nosná hliníková konstrukce umožňuje kombinovat podle velikosti stěny dvě až pět kolejnic, ovládání probíhá ručně nebo pomocí šňůry. Mezi nejdůležitější výhody tohoto produktu patří elegantní vzhled, jednoduchá montáž a snadná obsluha. A pokud milujete všechno nové, nic vám díky našitému suchému zipu nebrání kdykoli měnit látky nebo tkaniny podle své nálady.

BALSA - žaluzie z dřevěných tkanin

BALSA - žaluzie z dřevěných tkaninŽaluzie mají již mnoho let své pevné místo mezi produkty stínicí techniky. Vertikální žaluzie z dřevěných tkanin jsou vyráběny ze stejných materiálů jako dřevěné rolety, jsou však poněkud tenčí. Jde o výrobek poskytující komfortní stínění s možností plynulé regulace toku světla. Ovládání se provádí pomocí dvou šňůrek, z nichž jedna ovládá jednotlivé pásy a druhá roletu zatahuje a roztahuje. Výhodou tohoto produktu je mimo jiné i to, že dokáže kvalitně a především příjemně zatemnit interiérové prostory při současném zachování průhledu směrem ven.

Stínící technika PAVON - více informací »