Stínící technika - ŽALUZIE Augusta

SOLAR TECHNIKStínící technika od firmy Solar Technik

Žaluzie

Horizontální žaluzie ISODESIGN

Horizontální žaluzie ISODESIGNJediné originální interiérové žaluzie specielně vyvinuté pro dvojitě zasklené okna vyrobená z plastu, kovu nebo dřeva.
Hliníkové lamely šířky 16 mm (7 odstínů barev) a 25 mm (33 odstínů barev) velmi dobře odolávají slunečnímu a UV záření.
Barevné provedení horního a spodního profilu, plastových dílů a ovládacího řetízku v bílé, hnědé, béžové, krémové a stříbrné barvě. Žaluzie se ovládají kuličkovým řetízkem. Toto ovládání lze doplnit o elektrické (dálkové) ovládání.

Vertikální žaluzie DEKORA

Vertikální žaluzie DEKORASvislé látkové žaluzie z italských komponentů, šíře lamel 127 a 89 mm, 16 druhů látek a 80 barev lamel, provedení horního profilu v barvě hliníku a bílé. Různé způsoby stahování.

Je možné vyrobit i atypické tvary - šikmé.

Předokenní žaluzie

Předokenní žaluzie

Typy EXT 50, C 65 / 80, Z 70 / 90.


Žaluzie do střešních oken

Žaluzie do střešních oken Tato žaluzie svým vzhledem i širokým výběrem barev lamel uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Předností výrobku je jeho přijatelná cena a možnost montáže na jakýkoliv typ střešního okna. Žaluzii lze také použít pro interiérové zastínění zimních zahrad.
Lamely se vytahují tažením za spodní profil. Pro okna umístěná vysoko lze využít adaptéru.
Naklápění lamel zajišťuje ovládací kolečko. Pro ovládání žaluzie okna, které je příliš vysoko je možné využít adaptér.

Rolety

Předokenní rolety

Předokenní rolety
  • R1 k zaomítání
  • R2 k dodatečné montáži
  • R3 se sítí

Nadokenní rolety

Nadokenní roletyOsazují se pouze na plastová okna a eurookna. Kastl je nadokenní plastový z tvrdého PVC s vloženou tepelně izolační vložkou z polystyrenu. Vodicí lišty z PVC (za příplatek, z Al). Revizní klapka kastlu je z interiéru - nutno ji ponechat přístupnou. Není nutný prostor před rámem z exteriéru. Plastový kastl i vodící lišty lze opatřit renolitovou fólií v široké nabídce barev i dřevěných dýh.


Látkové rolety

Žaluzie do střešních oken Určené pro plastová, dřevěná a hliníková okna s izolačními skly. Naprosto dokonalý design a integrace s oknem. Ovládání je nekonečným kuličkovým řetízkem. Miniaturní navíjecí mechanismus je překrytý zaoblenou hliníkovou kazetou. Fixace rolety v jakékoliv výšce. Dokonale splývá opticky i funkčně s oknem.

 

Japonské stěny

Japonské stěnyOriginální prvek, vysoce splňující požadavek na moderní a estetický způsob zastínění interiéru.
Velmi elegantní design japonských stěn umožňuje jejich využití nejen k zastínění interiérů, ale i k optickému rozdělení velkých prostor.

Markýzy

Ramenové výsuvné

Ramenové výsuvné markýzyFirma SOLAR-TECHNIK s.r.o. představuje novou řadu výsuvných ramenových markýz včetně kazetových, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky s nejpřísnějšími požadavky na tyto výrobky. Přitom jsou při své technické dokonalosti, snadné instalaci, vynikající funkčnosti, spolehlivosti a nadčasovému designu cenově velmi dostupné.

Balkonové clony

Vertikální žaluzie DEKORAVertikální ramenová balkonová markýza, která se dodává dle přání klienta buď v cenově levnější variantě bez krytu hřídele s navinutou látkou (verze CADUTA) nebo alternativně jako krytovaná (verze CADUTA BOX).
CADUTA má ramena upevněna na zábradlí balkonu. Ramena jsou polohovatelná pomocí inteligentního rychloupínacího mechanismu. Polohovatelná ramena a integrovaný dvojí systém uchycení rozvinuté látky umožňují inteligentním způsobem vyřešit prakticky jakoukoliv potřebu v zastínění před sluncem.
Je možné vyrobit i atypické tvary - šikmé.

 

Další informace:

 

Stínící technika SOLAR TECHNIK - více informací »