Stínící technika - ŽALUZIE Augusta

Venkovní žaluzieExteriérové žaluzie

Hliníkové horizontální

Ruční ovládání

 • nekonečnou šňůrou
 • klikou

Elektrické ovládání

 • vypínačem
  - klávesovým
  - vnitřním
  - klíčovým FAB
 • dálkovým ovládáním
  - ovladačem
  - telefonem

Přednosti venkovních žaluzií

 • maximální možnost regulace světla
 • ochrana před sluneční radiací
 • snížení hluku přicházejícího zvenčí
 • manuální nebo elektrické ovládání
 • možnost automatické regulace s připojením na řídící systémy
 • dlouhá životnost
 • výběr z více typů
 • široká škála barev
 • použití v bytové i průmyslové výstavbě
 • trvalý servis
 • individuální přístup k zákazníkovi

Extriérové žaluzie

Venkovní žaluzie Z - 70

venkovní žaluzie Z-70, Z-90Venkovní hliníkové žaluzie umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení a zachycují přímé sluneční paprsky. Typ Z 70 je oproti typu Z 90 méně náročný na prostor, působí jemnějším vzhledem, nicméně nevýhodou je větší výška stažené žaluzie. Horní profil o rozměrech 58 x 56 mm je ocelový válcovaný, upravený pozinkováním. Horní profil může být zakryt krycím plechem. Lamely jsou hliníkové o šířce 70 mm a jsou standardně dodávány ve 4 barevných odstínech. Navíjecí mechanismy, textilní žebříčky a vytahovací pásky jsou zhotovené z vysoce kvalitních materiálů odolávajícím povětrnostním vlivům a UV záření. Boční vedení je zajištěno vodícími lištami. Hliníkové vodící lišty o rozměrech 20 x 20 mm jsou standardně dodávány v barvě stříbrný elox, ale v případě požadavku je možno dodat také v barvě RAL. Ovládání je zajištěno klikou nebo motorem.
Rozměry: šířka žaluzií: max. 400 cm, výška žaluzií: max. 400 cm.
Maximální plocha žaluzie: 9 m2 ovládání klikou, 14 m2 ovládání motorem.

Venkovní žaluzie Z - 90

Venkovní hliníkové žaluzie umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení a zachycují přímé sluneční paprsky. Horní profil o rozměrech 58 x 56 mm je ocelový válcovaný, upravený pozinkováním. Horní profil může být zakryt krycím plechem. Lamely jsou hliníkové o šířce 90 mm a jsou standardně dodávány v 11-ti barevných odstínech, případně i v RAL provedení. Navíjecí mechanismy, textilní žebříčky a vytahovací pásky jsou zhotovené z vysoce kvalitních materiálů odolávajícím povětrnostním vlivům a UV záření. Boční vedení je zajištěno vodícími lištami. Hliníkové vodící lišty o rozměrech 20 x 20 mm jsou standardně dodávány v barvě stříbrný elox, ale v případě požadavku je možno dodat také v barvě RAL. Ovládání je zajištěno klikou nebo motorem.
Rozměry: šířka žaluzií: max. 400 cm, výška žaluzií: max. 400 cm.
Maximální plocha žaluzie: 9 m2 ovládání klikou, 14 m2 ovládání motorem.

Venkovní žaluzie C - 80

venkovní žaluzie C-80Venkovní hliníkové žaluzie umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení a zachycují přímé sluneční paprsky. Horní profil o rozměrech 58 x 56 mm je ocelový válcovaný, upravený pozinkováním. Horní profil může být zakryt krycím plechem. Lamely jsou hliníkové o šířce 80 mm a jsou standardně dodávány v 11-ti barevných odstínech, případně i v RAL provedení. Navíjecí mechanismy, textilní žebříčky a vytahovací pásky jsou zhotovené z vysoce kvalitních materiálů odolávajícím povětrnostním vlivům a UV záření. Boční vedení je zajištěno vodícími lištami. Hliníkové vodící lišty o rozměrech 20 x 20 mm jsou standardně dodávány v barvě stříbrný elox, ale v případě požadavku je možno dodat také v barvě RAL. Ovládání je zajištěno klikou nebo motorem.
Rozměry: šířka žaluzií: max. 400 cm, výška žaluzií: max. 400 cm.
Maximální plocha žaluzie: 9 m2 ovládání klikou, 14 m2 ovládání motorem.

Venkovní žaluzie F - 80

Venkovní žaluzie F-80 umožňuje plynule regulovat přirozené osvětlení a zachycují přímé sluneční paprsky. Používá se k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, dále je vhodným řešením pro zastínění pásových oken administrativních budov a komerčních objektů. Boční vedení je zajištěno ocelovými lanky nebo vodícími lištami. Žaluzie F-80 se oproti ostatním venkovním žaluziím vyznačuje nízkou výškou stažené žaluzie. Žaluzie je spouštěna ve sklopené poloze a vytahována v otevřené (vodorovné) poloze.
Rozměry: šířka žaluzií: max. 400 cm, výška žaluzií: max. 400 cm.
Maximální plocha žaluzie: 9 m2 ovládání klikou, 14 m2 ovládání motorem.

 

Další informace: